Pracownicy i doktoranci Katedry Filologii Słowiańskiej

mgr Steliana Aleksandrova

Biogram naukowy ¦ Bibliografia

Konsultacje:  gab. 4.73

poniedziałek, godz. 14:20-15:05

środa, godz. 14:20-15:05

Kontakt: steliana.aleksandrova@uni.lodz.pl

dr Zofia Brzozowska

Biogram naukowy ¦ academic CV and publications (EN) ¦ Bibliografia

Konsultacje: gab. 4.75

czwartek, godz. 12:30-14:00

Kontakt: zofia.brzozowska@uni.lodz.pl

dr  Jiří Byčkov

Konsultacje: 4.75

środa, godz. 12:00-13:00

czwartek, godz. 10:45-11:15

Kontakt: jiri.byckov@uni.lodz.pl

mgr Agata Głaz

Konsultacje: gab. 4.74

poniedziałek, godz. 10:00-10:45

czwartek, godz. 09:00-09:45

Kontakt: agata.glaz@uni.lodz.pl

dr Agata Kawecka

Biogram naukowy ¦ Bibliografia

Konsultacje: . gab. 4.73

Kontakt: agata.kawecka@uni.lodz.pl

dr Piotr Kręzel

Konsultacje: gab. 4.75

wtorek, godz. 09:15-10:45

Kontakt: piotr.krezel@uni.lodz.pl

dr Marek Majer

biogram naukowy i bibliografia (PL) ¦ academic CV and publications (EN) ¦ strona/website

Konsultacje: gab. 4.72

wtorek, godz. 13:30-15:00

Kontakt: marek.majer@uni.lodz.pl

mgr Sanja Miletić

Biogram i bibliografia

Konsultacje: gab. 4.73

środa, godz. 09:00-09:45 oraz 13:30-14:15

Kontakt: sanja.miletic@uni.lodz.pl

prof. dr hab. Georgi Minczew

Biogram naukowy ¦ Bibliografia

Konsultacje: gab. 4.72

czwartek, godz. 11:45-13:15

Kontakt: georgi.minczew@uni.lodz.pl
              georgi.minczew@gmail.com

mgr Jan Morawicki

Konsultacje:  gab. 4.75

wtorek, godz. 10:00-11:30

Kontakt: janmorawicki@gmail.com

dr hab. Ivan N. Petrov, prof. UŁ (kierownik Katedry)

academic CV and publications (EN) ¦ Biogram naukowy ¦ Bibliografia 

Konsultacje:  gab. 4.89

poniedziałek, 11:00-12:30

Kontakt: ivan.n.petrov@uni.lodz.pl

mgr Roman Sacharov

Konsultacje: 4.75

wtorek, godz. 14:30-16:00

Kontakt: roman.sacharov@gmail.com

              roman.sacharov@unilodz.eu

dr hab. Małgorzata Skowronek, prof. UŁ

Biogram naukowy ¦ Bibliografia

Konsultacje: gab. 4.72

wtorek, godz. 15:45-17:15

Kontakt: malgorzata.skowronek@uni.lodz.pl

dr Anna Stefan

Biogram naukowy ¦ bibliografia

Konsultacje:  gab.  4.74

Kontakt: anna.stefan@uni.lodz.pl

dr hab. prof. UŁ Agnieszka Zatorska

Biogram naukowy ¦ Bibliografia

Konsultacje: gab. 4.74

wtorek godz. 08:15-09:00 oraz 11:00-11:45

Kontakt: agnieszka.zatorska@uni.lodz.pl