Blok C - zajęcia proponowane w sem. zimowym 2017/2018

Prowadzący - dr Katarzyna Bednarska
Język - polski
Opis przedmiotu –
Zajęcia mają na celu zapoznanie studentów ze zjawiskiem tabuizacji w języku i kulturze. Przedmiotem dyskusji będą formy i przestrzenie nakładania tabu oraz sposoby jego przełamywania, omijania (eufemizacja, substytucja etc.).
Miejsce i termin – Wydział Fililogiczny UŁ, ul. Pomorska 171/173, Łódź; środy 13:30-15:00
Pierwsze zajęcia - 11 października 2017 r.

Zapisy w sekretariacie Katedry Filologii Słowiańskiej.