Prof. A. Zatroska - odrabianie zajęć 15 i 18.12.2017

Odrabianie zajęć z prof. A. Zatorską

- I rok 1 stopnia piątek 15 grudnia s. 1.52 w godz. 13.30-14.15 Wstęp do językoznawstwa, 14.15-15.00 Analiza językoznawcza I rok 2 stopnia Kultura i stylistyka j. polskiego poniedziałek 18 grudnia 11.45-13.15 s. 28

- I rok 2 stopnia Teorie i metodologie językoznawcze poniedziałek 18 grudnia 15.00-15.45 (tu proszę o jakąś małą salę)

W związku z powyższym konsultacje A. Zatorskiej zamiast w poniedziałek 18 grudnia odbędą się we wtorek 19 grudnia w godz. 12.00-13.30.

Odrabianie zajęć związane jest z tegorocznym kalendarzem i zw. z nim brakującymi godzinami dydaktycznymi.