Czarnogóra
Serbia

Warsztaty translatoryczne i konkurs translatorski

Koło Naukowe Slawistów zaprasza wszystkich chętnych studentów na warsztaty translatoryczne z języka słoweńskiego i języka bułgarskiego.

- warsztaty z języka słoweńskiego odbędą się 10.01. 2017 roku o godz. 15. Poprowadzi je dr Katarzyna Bednarska.
- warsztaty z języka bułgarskiego odbędą się 19.01. 2017 roku o godz. 16. Poprowadzi je dr hab. Julia Mazurkiewicz-Sułkowska.
Zgłoszenia na udział w warsztatach proszę kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 6 stycznia 2017.

Koło Naukowe Slawistów zaprasza wszystkich studentów slawistyki UŁ do wzięcia udziału w konkursie translatorskim z języka słoweńskiego i języka bułgarskiego. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się w załączniku.