mgr Steliana Aleksandrova

Biogram naukowy ¦ Bibliografia

Konsultacje:  gab. 4.73

Kontakt: steliana.aleksandrova@uni.lodz.pl

dr Zofia Brzozowska

Biogram naukowy ¦ academic CV and publications (EN) ¦ Bibliografia

Konsultacje: gab. 4.75

Kontakt: zofia.brzozowska@uni.lodz.pl

dr  Jiří Byčkov

Konsultacje: gab. 4.75

Kontakt: jiri.byckov@uni.lodz.pl

mgr Lech Ceran

Kontakt: lech.ceran@edu.uni.lodz.pl

Biogram naukowy

mgr Agata Głaz

Konsultacje: gab. 4.74

Kontakt: agata.glaz@uni.lodz.pl

dr Agata Kawecka

Biogram naukowy ¦ Academic CV ¦ Bibliografia

Konsultacje: . gab. 4.73

Kontakt: agata.kawecka@uni.lodz.pl

mgr Andrzej Kołłątaj (wykładowca nieetatowy)

Kontakt: andrzej.kollataj@filologia.uni.lodz.pl

dr Piotr Kręzel

Konsultacje: gab. 4.75

Kontakt: piotr.krezel@uni.lodz.pl

dr Marek Majer

biogram naukowy i bibliografia (PL) ¦ academic CV and publications (EN) ¦ strona/website

Konsultacje: gab. 4.72

Kontakt: marek.majer@uni.lodz.pl

mgr Sanja Miletić

Biogram i bibliografia

Konsultacje: gab. 4.73

Kontakt: sanja.miletic@uni.lodz.pl

prof. dr hab. Georgi Minczew

Biogram naukowy ¦ Bibliografia

Konsultacje: gab. 4.72

Kontakt: georgi.minczew@uni.lodz.pl
              georgi.minczew@gmail.com

mgr Jan Morawicki

Konsultacje:  gab. 4.75

Kontakt: janmorawicki@gmail.com

dr hab. Ivan N. Petrov, prof. UŁ (kierownik Katedry)

academic CV and publications (EN) ¦ Biogram naukowy ¦ Bibliografia 

Konsultacje:  gab. 4.89

Kontakt: ivan.n.petrov@uni.lodz.pl

mgr Roman Sacharov

Konsultacje: 4.75

Kontakt: roman.sacharov@gmail.com

              roman.sacharov@unilodz.eu

dr hab. Małgorzata Skowronek, prof. UŁ

Biogram naukowy ¦ Bibliografia

Konsultacje: gab. 4.72

Kontakt: malgorzata.skowronek@uni.lodz.pl

dr Anna Stefan

Biogram naukowy ¦ bibliografia

Konsultacje:  gab.  4.74

Kontakt: anna.stefan@uni.lodz.pl

Aliaksandra Trutneva (visiting scholar)

Kontakt: aliaksandra.trutneva@filologia.uni.lodz.pl

dr Janja Vollmaier Lubej (wykładowca nieetatowy)

Kontakt: janja.vollmaier-lubej@filologia.uni.lodz.pl

mgr Ondřej Zajac (wykładowca nieetatowy)

Kontakt: ondrej.zajac@filologia.uni.lodz.pl

dr hab. Agnieszka Zatorska, prof. UŁ

Biogram naukowy ¦ Bibliografia

Konsultacje: gab. 4.74

Kontakt: agnieszka.zatorska@uni.lodz.pl